KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771424
nr 1277 1424
Otto Lindberg
(1880-1955), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1918. Kust. Olja på duk, 50x90 cm
Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:03:20
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)