KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771424

nr 1277 1424

Otto Lindberg

(1880-1955), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1918. Kust. Olja på duk, 50x90 cm

Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 30 september 2019
kl 18:03:20

Otto Lindberg

Läs mer om Otto Lindberg